Parafia Stawiski

Avatar główny


Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Stawiski laureatem V edycji olimpiady aktywności wiejski

foto
Kapituła konkursu przyznała I nagrodę w kategorii działania skierowanego do minimum 3-ch miejscowości za inicjatywę pt. „Czerwony Kapturek w adaptacji seniorów ze Stawisk”.
więcej

Umowy na kolejne inwestycje drogowe podpisane

foto
„Przebudowa dróg gminnych w Stawiskach wraz z budową kanalizacji deszczowej” i  „Przebudowa drogi gminnej Karwowo – Zalesie” – to nazwy dwóch projektów, na realizację których umowy z wykonawcą podpisała pani Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk i pani Iwona Ofman Skarbnik.
więcej

Zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Stawiski

foto
Gmina Stawiski otrzymała z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego pomoc finansową z przeznaczeniem na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Stawiski w wysokości 35.000,00 zł.
więcej


Hala w Stawiskach staje się faktem. Umowa na budowę podpisana!

foto
Umowę na budowę pierwszej w Stawiskach hali sportowej podpisała dziś (8 listopada 2019 r.) Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk oraz Iwona Ofman Skarbnik Gminy Stawiski.
więcej


„ARiMR wspiera dzieci” - akcja z okazji 25-Lecia istnienia Agencji

foto
Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Stawiski znalazło się w gronie 5 wyróżnionych Stowarzyszeń z Województwa Podlaskiego, które otrzymały zestawy edukacyjne dla dzieci w ramach akcji „ARiMR wspiera dzieci” organizowanej z okazji 25-Lecia istnienia Agencji.
więcej


Rządowe pieniądze na gminne drogi

foto
W czwartek 10 października symboliczny czek na kwotę 370 470,85 zł odebrała z rąk pana Bohdana Paszkowskiego Wojewody Podlaskiego Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk.
więcej


« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.