Parafia Stawiski

Avatar główny

O Klubie Seniora ze Stawisk w Teleexpresie na deser

foto
Klub Seniora w Stawiskach, mimo, że funkcjonuje od niedawna, to już zadebiutował na ogólnopolskiej antenie telewizyjnej. W programie „Teleexpress na deser” Pani Anna Sobocińska zdradziła przepis na domową napoleonkę z kremem budyniowym.
więcej

Burmistrz Stawisk w programie "Twój wybór"

foto
5 maja na antenie TVP3 Regiony Pani Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk mówiła m.in. o tym jak samorząd przygotowuje się do wykorzystania ogromnych unijnych funduszy, które dostępne będą m.in. dla samorządów w ramach Krajowego Planu Odbudowy.
więcej
Zapytanie ofertowe

na realizację zadania pn. „Bezgotówkowa, cykliczna sprzedaż paliw do pojazdów samochodowych Gminy Stawiski z użyciem elektronicznych kart paliwowych”
więcej

O Stawiskach w programie „W kontrze” na antenie TVP Info

foto
Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk była w niedzielę 10 stycznia 2021 gościem programu "W Kontrze" emitowanego na antenie TVP Info.
więcejMikołaj odwiedził dzieci z całej Gminy Stawiski

foto
Dziękujemy Świętemu Mikołajowi, że pomimo trudnej sytuacji epidemicznej odwiedził nas i w tym roku.
więcej

Nowe maszyny już są w ZGKiM w Stawiskach

foto
Sprzęt o wartości ponad 436 tys. zł trafił właśnie do Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Gmina Stawiski zainwestowała w nowy ciągnik rolniczy oraz wóz asenizacyjny, by usprawnić prace związane z gospodarką ściekową i komunalną.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.