Parafia Stawiski

Avatar główny

Rok szkolny zakończony, wakacje rozpoczęte!

22 i 23 czerwca 2023 roku były dniami pełnymi radości i wzruszeń dla społeczności Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach. Właśnie w tej szkole 23 czerwca br. odbyły się wojewódzkie uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023 z udziałem Dariusza Piontkowskiego Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki, Beaty Pietruszki Podlaskiego Kuratora Oświaty, Kazimierza Gwiazdowskiego Posła na Sejm RP i władz Stawisk.

Wydarzenie odbyło się w nowej hali przy szkole. Uczniowie wspaniale zaprezentowali się w krótkim występie artystycznym. Zgromadzeni na uroczystości uczniowie, nauczyciele i rodzice wysłuchali okolicznościowych przemówień i życzeń składanych przez zaproszonych gości. Podziękowania, gratulacje i serdeczne słowa na rozpoczynające się wakacje składała też wszystkim Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk.

Następnie przyszedł czas na wręczenie świadectw, nagród i wyróżnień. Listy gratulacyjne i bony podarunkowe od Burmistrz Stawisk otrzymali uczniowie za osiągnięcia w nauce, ale też za sukcesy artystyczne czy sportowe. Nagrodę Burmistrza Stawisk otrzymał Tomasz Zelkowski uczeń, który osiągnął najwyższą średnią na zakończenie szkoły.

- Patrząc na osiągnięcia naszych uczniów to jesteśmy w czołówce województwa. Ponad 68 uczniów zostało przeze mnie wyróżnionych za to, że poprzez swoją aktywność w konkursach i turniejach poza terenem gminy Stawiski promowali naszą gminę – mówiła Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk.

Dyplomy i podziękowania otrzymali również nauczyciele pracujący z uczniami na te sukcesy.

Wzruszającą chwilą było wręczenie pamiątkowych grawertonów czterem Paniom odchodzącym na emeryturę.

Relację z tej wyjątkowej szkolnej uroczystości w Stawiskach można było obejrzeć w programie Obiektyw w TVP Białystok: bialystok.tvp.pl i wysłuchać na antenie Radia Białystok: www.radio.bialystok.pl

Fotogalerie z zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach: 22.06.2023 r., 23.06.2023 r.

Dzień wcześniej, 22 czerwca, miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Porytem. Tu również uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia od Burmistrz Stawisk, a nauczyciele listy z podziękowaniem za wspieranie uczniów w rozwoju. Na Nagrodę Burmistrza Stawisk zapracował Dawid Malinowski. Fotogaleria z wydarzenia

2023-06-26 08:27 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.