Parafia Stawiski

Avatar główny


Blisko 18 milionów złotych dotacji na drogi w Gminie Stawiski!

foto
Dzięki pieniądzom z II edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych w Gminie Stawiski przybędzie zmodernizowanych odcinków dróg. Władze Stawisk pozyskały 9,8 mln zł na realizację zadania pt. "Przebudowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Stawiski”.
więcej

Gmina Stawiski pozyskała kolejną dotację na ważną inwestycję!

Źródło: radionadzieja.pl
800 tys. zł to środki przyznane Gminie Stawiski na rozbudowę i przebudowę drogi gminnej Jurzec Włościański – Dobrzyjałowo.
więcej
ZAPYTANIE OFERTOWE

foto
Dotyczy: Projektu pn. „Centrum Usług Społecznych w Gminie Stawiski”, nr POWR.02.08.00-00-0071/20, współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Numer i nazwa Działania: 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.

Nazwa zadania: Usługa wsparcia – ŚWIADCZENIE USŁUG FIZJOTERAPEUTY

więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.