Parafia Stawiski

Avatar główny

Z myślą o potrzebujących wsparcia

foto
Innowacyjny projekt pt. „Sąsiedzkie usługi opiekuńcze” będzie realizowany w gminie Stawiski. Dofinansowanie w kwocie 280 tys. zł, na jego realizację, przyznał Zarząd Województwa Podlaskiego. Pieniądze pochodzić będą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.
więcej

Zaktualizowany harmonogram szkoleń

foto
(dot. projektu pn.: "Ja w Internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych")
więcej
OGŁOSZENIE O OTWARTYM NABORZE PARTNERÓW

foto
w celu wspólnej realizacji projektu w ramach konkursu nr RPPD.08.06.00-IZ.00-20-042/18
więcej

Akademia Kompetencji w SP Poryte

foto
28 maja br. w Białymstoku miało miejsce podpisanie umowy na realizację projektu pn. „Akademia Kompetencji w Szkole Podstawowej w Porytem”. Umowę z przedstawicielami Zarządu Województwa Podlaskiego, Wicemarszałkami Maciejem Żywno i Anną Naszkiewicz, podpisał Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski oraz Skarbnik Gminy Stawiski Iwona Ofman.
więcej

Odnawialne źródła energii dla Mieszkańców Gminy Stawiski - NOWY PROJEKT

foto
Mieszkańcy Gminy Stawiski mogą złożyć deklarację udziału w projekcie na zakup i instalację kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznej lub pomp ciepła. Gmina Stawiski planuje złożyć wniosek do Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, czyli tzw. Funduszu Szwajcarskiego wspólnie z innymi gminami. Projekt będzie realizowany przez Gminę Stawiski jedynie pod warunkiem uzyskania dofinansowania.
więcej
Podpisanie umowy o dofinansowanie

foto
Podpisanie umowy o dofinansowanie Projektu: Termomodernizacja budynków oświatowych na terenie Gminy Stawiski.
więcej
Zaproszenie na spotkanie informacyjne

foto
dotyczące możliwości dofinansowania mikroinstalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii na potrzeby gospodarstw domowych
więcej
« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · »» · »
Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.