Parafia Stawiski

Avatar główny

Spotkanie informacyjne dot. Projektu Business Point Kraina Mlekiem Płynąca

SPOTKANIE INFORMACYJNE
DOTYCZĄCE
PROJEKTU BUSINESS POINT KRAINA MLEKIEM PŁYNĄCA

Szanowni Państwo,

Fundacja Science Point wraz z partnerem Instytutem Rozwoju Gospodarczego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu Business Point Kraina Mlekiem Płynąca. Celem spotkania jest przedstawienie założeń projektowych oraz omówienie wymagań rekrutacyjnych.

TERMIN I MIEJSCE SPOTKANIA:
9 września 2019 r.
godz. 10:00 – 13:00
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach
ul. Krótka 4

Zapraszamy wszystkie osoby od 30 roku życia będące osobami bezrobotnymi lub nieaktywnymi zawodowo, w szczególności znajdujące się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, tj. spełniające co najmniej jeden z poniższych warunków:

  • osoby starsze po 50 roku życia,
  • kobiety,
  • osoby z niepełnosprawnością,
  • osoby długotrwale bezrobotne,
  • osoby o niskich kwalifikacjach.

zamieszkałe na terenie funkcjonowania LGD Kraina Mlekiem Płynąca tj. gminy Grabowo, Kolno, Mały Płock, Nowogród, Stawiski, Turośl, Zbójna, Miasto Kolno zainteresowane możliwością pozyskania środków z Europejskiego Funduszu Społecznego na założenia własnej działalności gospodarczej.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020.

2019-09-05 14:52 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.