Parafia Stawiski

Avatar główny
Budowa gazociągu Polska - Litwa

foto
Podpisano dwie kluczowe umowy wykonawcze
więcejOGŁOSZENIE O PROJEKCIE DOTYCZĄCYM OZE

foto
informacja o spotkaniu i wydłużeniu terminu składania deklaracji
więcejZakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Stawiski

foto
Gmina Stawiski otrzymała z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego pomoc finansową z przeznaczeniem na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Stawiski w wysokości 35.000,00 zł.
więcej

Hala w Stawiskach staje się faktem. Umowa na budowę podpisana!

foto
Umowę na budowę pierwszej w Stawiskach hali sportowej podpisała dziś (8 listopada 2019 r.) Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk oraz Iwona Ofman Skarbnik Gminy Stawiski.
więcej
Kolejne środki z KRUS…

foto
Wspaniała niespodzianka czeka na dzieci, które po wakacjach wrócą do nauki. Place zabaw przy przedszkolu w Stawiskach oraz przy szkole filialnej w Budach Stawiskich wzbogaciły się o nowe elementy do zabawy.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · »» · »
Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.