Parafia Stawiski

Avatar główny

I LUDOWY JARMARK W PARKU ZA NAMI :)

W promieniach słońca i w cudownych nastrojach uczestnicy I Ludowego Jarmarku dofinansowanego zw środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "EtnoPolska 2021" bawili się do późnych godzin wieczornych śpiewając, tańcząc i degustując regionalne wyroby KGW z Dzięgiel i Wysokiego Małego.

Scena, na której gościły "Wesołe Babeczki" ze Stawisk, młodzieżowy zespół "Kolorowy Tabor" ze słucza, Motylki z przedszkola Miejskiego w Stawiskach, zespół Ziomale ze Stawisk i Darek Ramotowski z zespołem tętniła muzyką i tańcem. Mieszkańcy Gminy Stawiski i przybyli na nasz Jarmark goście z sąsiednich gmin mogli podziwiać rękodzieła lokalnych twórców i skosztować miodu z tutejszej pasieki.

W imieniu organizatorów dziekujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy na kolejny Ludowy Jarmark w Parku 25 lipca 2021 r.

>> FOTOGALERIA <<

2021-06-24 12:44 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.