Parafia Stawiski

Avatar główny

Mamy 700 tys. na przebudowę ulicy Wojciecha Kossaka! 

Gmina Stawiski pozyskała 700 tys. zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Pieniądze pochodzą z puli przeznaczonej na wsparcie dla gmin, w których funkcjonowały kiedyś Państwowe Gospodarstwa Rolne.

 – To pierwsze tego typu fundusze dla popegeerowskich terenów i nie ukrywam, że bardzo potrzebne, dlatego cieszymy się, że nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony – mówi Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk – Dzięki tej dotacji na terenie dawnego PGR w Stawiskach zrealizujemy przebudowę drogi – ulicy Wojciecha Kossaka w Stawiskach.

W województwie podlaskim, w ramach tego rządowego funduszu, na popegeerowskich terenach zrealizowanych zostanie 19 inwestycji. Stawiski znalazły się na drugim miejscu pod kątem wysokości pozyskanej dotacji.

Więcej informacji

 

2021-06-11 16:01 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.