Parafia Stawiski

Avatar główny

Pozyskaliśmy dotację na odbiór folii z gospodarstw rolnych

Ponad 178 ton odpadów pochodzenia rolniczego pozbędą się gospodarze z gminy Stawiski. Wszystko dzięki realizacji przedsięwzięcia pn. "Usuwanie odpadów z foli rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big-Bag", na które władze Stawisk pozyskały ponad 89 tys. zł dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zadanie w 100% zreaizowane zostanie z pozyskanej dotacji, tj. bez wkładu własnego gminy oraz osób biorących udział w projekcie.

Najkorzystniejszą ofertę na wykonanie zadania polegającego na odbiorze, transporcie i unieszkodliwieniu odpadów złożył Roszczewski Wojciech Skup Surowców Wtórnych z Zambrowa.   

Zgodnie z umową, odbiór folii rolniczej białej i czarnej, siatki i sznurków do owijania balotów oraz opakowań po nawozach i typu Big Bag ma nastąpić do 10 września br.

2020-05-26 13:05 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.