Parafia Stawiski

Avatar główny

Dotacja na remont remizy w Karwowie

  • Dotacja na remont remizy w Karwowie

Umowę na rozbudowę i przebudowę budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Karwowie na potrzeby świetlicy wiejskiej – Centrum Aktywności Lokalnej w Karwowie podpisała 26 maja br. z wykonawcą Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk. Roboty budowlane, sanitarne i elektryczne wykona Zakład Remontowo – Budowlany Szczepan Kijewski z Kupisk Starych. Remont remizy ma zostać zakończony do końca października 2020 r.

Projekt rozbudowy i przebudowy budynku przewiduje wykonanie prac budowlanych, sanitarnych, elektrycznych.  Pozyskane dofinansowanie umożliwi także zakup wyposażenia, zarówno wewnętrznego, jak i na zewnątrz obiektu.

Dzięki unijnej dotacji budynek remizy w Karwowie stanie się nie tylko bardziej estetyczny, ale też bardziej funkcjonalny. Siedziba OSP zmieni się w komfortowe Centrum Aktywności Lokalnej. Z potencjału przebudowanego budynku korzystać będą druhowie z OSP Karwowo,  Koło Gospodyń Wiejskich w Karwowie i mieszkańcy.

Na realizację tego zadania Gmina Stawiski pozyskała dofinansowanie  w kwocie ponad 630 tys. zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Kraina Mlekiem Płynąca”. Całkowita wartość inwestycji to prawie 810 tys. zł.

2020-05-27 15:48 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.