Parafia Stawiski

Avatar główny

Dotacja na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego i umundurowania dla jednostek OSP z Gminy Stawiski

  • Dotacja na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego i umundurowania dla jednostek OSP z Gminy Stawiski

Gmina Stawiski otrzymała z Zarządu Województwa Podlaskiego pomoc finansową z przeznaczeniem na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego i umundurowania dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Stawiski w wysokości 30 000,00 zł. Otrzymana pomoc finansowa przeznaczona była na zakup sprzętu i umundurowania dla jednostek OSP KSRG Stawiski oraz OSP KSRG Poryte.

W ramach zadania zostały zakupione: węże gaśnicze, latarki sygnalizacyjne, klucze do hydrantów, umundurowanie ochronno-bojowe: buty skórzane, ubrania specjalne, rękawice specjalne.

Sprzęt i umundurowanie zostało przekazane jednostkom: OSP KSRG Stawiski oraz OSP KSRG Poryte i posłuży podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

Zakup opłacono w całości z dotacji Województwa Podlaskiego.

2023-10-13 11:01 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.