Parafia Stawiski

Avatar główny

Dotacja na zakup wyposażenia ratowniczo-gaśniczego i umundurowania dla jednostek OSP z Gminy Stawisk

  • Dotacja na zakup wyposażenia ratowniczo-gaśniczego i umundurowania dla jednostek OSP z Gminy StawiskOSP Dzierzbia
  • Dotacja na zakup wyposażenia ratowniczo-gaśniczego i umundurowania dla jednostek OSP z Gminy StawiskOSP Jurzec Włościański
  • Dotacja na zakup wyposażenia ratowniczo-gaśniczego i umundurowania dla jednostek OSP z Gminy StawiskOSP Stawiski

Dla czterech jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Stawiski zostały przyznane dotacje z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarski Wodnej w Białymstoku. Umowy wraz z przyznanymi kwotami dotacji zostały zawarte między Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku a następującymi OSP:

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Stawiskach – przyznana kwota dotacji 25 000,00 zł.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Dzierzbi - przyznana kwota dotacji 10 000,00 zł.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Karwowie - przyznana kwota dotacji 10 000,00 zł.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Jurcu Włościańskim - przyznana kwota dotacji 15 000,00 zł.

Dotacje zostały wydatkowane zgodnie przeznaczeniem na realizację zadań dotyczących Doposażenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej zgodnie z zawartymi umowami.

W ramach zadania zostały zakupione dla jednostek OSP: ubrania specjalne, sygnalizatory bezruchu, rękawice specjalne, kominiarki niepalne strażackie, hełmy strażackie, maska do aparatu powietrznego wraz z pokrowcem, buty skórzane specjalne, ubrania koszarowe, spodnie pilarza.

Wyposażenie zostało przekazane ww. jednostkom OSP z Gminy Stawiski i posłuży podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

Zadania pn. Doposażenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiskach, Dzierzbi, Karwowie i w Jurcu Włościańskim zostały zrealizowane dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

2023-12-12 10:57 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.