Parafia Stawiski

Avatar główny

Halo, tu Rachmistrz

foto
Pamiętaj, rachmistrzowie dzwonią tylko z dwóch numerów: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99
więcej



Spisz się podczas jarmarku!

foto
W niedzielę 22 sierpnia podczas III Ludowego Jarmarku w Parku Miejskim w Stawiskach będzie można spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Na chętnych będzie czekało specjalnie przygotowane stanowisko Gminnego Biura Spisowego oraz Gminni Rachmistrzowie.
więcej


Spisz się jak najszybciej samodzielnie - nie czekaj do 30 września!

foto
Czas na samodzielnie spisanie się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 masz do momentu, gdy skontaktuje się z Tobą rachmistrz – nie czekaj do 30 września! Pamiętaj, że udział w spisie to twój obowiązek.
więcej

Nie spisałeś się przez Internet? Spisz się na infolinii spisowej!

foto
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa do 30 września br. W spisie można wziąć udział na wiele sposobów.
więcej








Liczymy się dla Polski - Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

foto
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpocznie się już 1 kwietnia br. Obecnie trwają prace organizacyjne i przygotowawcze. To niezwykle ważne badanie statystyczne obejmujące całą populację mieszkańców Polski. Jest ono realizowane raz na 10 lat.
więcej

Nabór na rachmistrzów spisowych przedłużony do 16 lutego br.

foto
Nabór na rachmistrzów spisowych we wszystkich gminach będzie przedłużony do 16 lutego.
więcej




« · 1 · 2 · »» · »
Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.