Parafia Stawiski

Avatar główny

Rządowe pieniądze na gminne drogi

foto
W czwartek 10 października symboliczny czek na kwotę 370 470,85 zł odebrała z rąk pana Bohdana Paszkowskiego Wojewody Podlaskiego Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk.
więcejZAPYTANIE OFERTOWE

na „Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego – Budowa hali sportowej w Stawiskach ”
więcejBędzie bezpieczniej. Progi zwalniające na Polowej.

foto
Progi zwalniające, których celem jest ograniczenie prędkości pojazdów poruszających się po drodze pojawiły się na ulicy Polowej w Stawiskach.
więcej

Kolejne środki z KRUS…

foto
Wspaniała niespodzianka czeka na dzieci, które po wakacjach wrócą do nauki. Place zabaw przy przedszkolu w Stawiskach oraz przy szkole filialnej w Budach Stawiskich wzbogaciły się o nowe elementy do zabawy.
więcej


Jakub Chojnowski wicemistrzem Polski

foto
Ogromny sukces podczas Krajowego Finału „czwartków lekkoatletycznych” odniósł uczeń Szkoły Podstawowej w Stawiskach, Jakub Chojnowski, zdobywając srebro w skoku wzwyż.
więcej


« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.