Parafia Stawiski

Avatar główny

Stypendium dla Malwiny!

Malwina Leszczyńska oraz Artur Kosicki Marszałek Województwa Podlaskiego
Malwina Leszczyńska ze Stawisk, jako jedyna z powiatu kolneńskiego, znalazła się w gronie uzdolnionych uczniów z naszego województwa nagrodzonych Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej.
więcej

Zapraszamy do Cyfrowej Wypożyczalni w Bibliotece Publicznej w Stawiskach

foto
Informujemy, że w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stawiskach został uruchomiony terminal komputerowy z dostępem do cyfrowej wypożyczalni międzybibliotecznej książek i czasopism naukowych ACADEMICA.
więcejŻyczenia Świąteczne oraz Podsumowanie 2021 roku w Gminie Stawiski

foto
Życzenia Świąteczne Burmistrza Stawisk oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stawiskach. W załączeniu także Podsumowanie 2021 roku w Gminie Stawiski.
więcej


Mikołajki w Stawiskach

foto
Ponad 11 tys. zł na operację Eryka z Radziłowa udało się zebrać 5 grudnia w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Kiermaszu w Stawiskach. Dzień później Mikołaj tradycyjnie już odwiedził instytucje, przedszkole i szkołę oraz dzieci w każdej miejscowości w gminie.
więcej

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.