Parafia Stawiski

Avatar główny

Dzień Dziecka w Gminie Stawiski

foto
Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy to prawda, że „nie ma nic piękniejszego na świecie, niż radosny uśmiech dziecka” chyba nie oglądał jeszcze fotorelacji z obchodów Dnia Dziecka zorganizowanych w Stawiskach i pięciu innych miejscowościach gminy.
więcej
Drodzy Mieszkańcy Gminy Stawiski

foto
Życzenia Bożonarodzeniowe Burmistrza Stawisk oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stawiskach
więcej


Burmistrz Stawisk oraz Radni Rady Miejskiej w Stawiskach zaprzysiężeni

foto
I sesja VIII kadencji Rady Miejskiej w Stawiskach odbyła się 23 listopada br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach. Po raz pierwszy w historii samorządu w Stawiskach stanowisko burmistrza objęła kobieta – Agnieszka Rutkowska.
więcej

Obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości w gminie Stawiski

foto
W gminie Stawiski 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości świętowano na różne sposoby. Główne uroczystości upamiętniające odbyły się pod Pomnikiem Trzech Pokoleń w Parku w Stawiskach. Okrągły jubileusz uczciły również organizacje pozarządowe z gminy Stawiski, a w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach zorganizowano patriotyczny koncert.
więcejGmina Stawiski podpisała umowę na dofinansowanie na działania z zakresu gospodarki wodno–ściekowej

Źródło: https://www.wrotapodlasia.pl
23 lipca br. Wicemarszałek Anna Naszkiewicz i Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski podpisali umowy z przedstawicielami dziewięciu gmin województwa podlaskiego na dofinansowanie na działania z zakresu gospodarki wodno–ściekowej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.
więcej

Jednostki OSP z gminy Stawiski z dofinansowaniem z KRUS

foto
22 czerwca br. w Warszawie w centrali KRUS odbyło się spotkanie przedstawicieli jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Stawiski z Prezesem KRUS Adamem Wojciechem Sekścińskim. Celem rozmów było omówienie wspólnych działań.
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
Copyright © 2009-2020 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.