Parafia Stawiski

Avatar główny

Mikołajki w Stawiskach

foto
Ponad 11 tys. zł na operację Eryka z Radziłowa udało się zebrać 5 grudnia w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Kiermaszu w Stawiskach. Dzień później Mikołaj tradycyjnie już odwiedził instytucje, przedszkole i szkołę oraz dzieci w każdej miejscowości w gminie.
więcejMałżeństwa na medal!

foto
11 par małżeńskich z Gminy Stawiski 4 września z rąk Agnieszki Rutkowskiej Burmistrz Stawisk odebrało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane im przez Andrzeja Dudę Prezydenta RP.
więcej


Medale dla rodziców żołnierzy

foto
W Święto Wojska Polskiego w Stawiskach wręczono pięć Srebrnych Medali „Za Zasługi dla Obronności Kraju”.
więcej


Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrz Stawisk

foto
16 lipca w trakcie XXXIV sesji Rady Miejskiej w Stawiskach radni jednogłośnie udzielili Agnieszce Rutkowskiej Burmistrz Stawisk wotum zaufania i absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Stawiski za 2020 rok.
więcej
« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.