Parafia Stawiski

Avatar główny

Mamy pieniądze na inwestycje drogowe w Gminie Stawiski!

  • Mamy pieniądze na inwestycje drogowe w Gminie Stawiski!

800 tys. zł dotacji z budżetu województwa podlaskiego otrzymała Gmina Stawiski. Symboliczny czek odebrała dziś (02.04.2024 r.) Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk. Dotacja pochodzi z Funduszu Wsparcia Gmin i Powiatów przeznaczonego na realizację lokalnych przedsięwzięć.

- To kolejne już wsparcie, które pozyskaliśmy w ramach tego funduszu -  mówi Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk. - Pieniądze przeznaczymy na to, co dla naszych mieszkańców jest najważniejsze, czyli na przebudowę dróg gminnych.

Uroczystość rozdania symbolicznych czeków miała miejsce w Białymstoku. Samorządowcom z powiatu kolneńskiego wręczali je Artur Kosicki Marszałek Województwa Podlaskiego, Marek Olbryś Wicemarszałek Województwa Podlaskiego oraz Adam Wojciech Sekściński Radny Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Relacja z uroczystości dostępna jest na: https://podlaskie.eu/

2024-04-02 14:11 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.