Parafia Stawiski

Avatar główny

Stracili dom w pożarze, potrzebują wsparcia...

- Nasza rodzina zawsze starała się radzić sobie z trudnościami samodzielnie, niestety los zdecydował się potraktować nas na tyle okrutnie, że zmuszeni zostaliśmy wyjść z prośbą o wsparcie do wszystkich szlachetnych osób – czytamy w apelu o pomoc, o którą prosi rodzina z Ciemianki w gminie Grabowo. W listopadzie ubiegłego roku w ich domu wybuchł pożar. Stracili dorobek życia i dach nad głową.  

- Przekazujemy ten apel, bo wiem, że w  Naszej Gminie są ludzie o wielkich i wspaniałych sercach, którzy być może zechcą wesprzeć pogorzelców z sąsiedniej gminy  – mówi Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk.  – Dla tej rodziny każdy gest się liczy, bo potrzeby są ogromne.

Zbiórka na odbudowę domu dla małżeństwa, dwóch córek oraz ich babci i dziadka założona została na stronie szczytny cel.

Wpłat dokonać można TUTAJ https://szczytny-cel.pl/b/ciemnianka

2024-01-28 15:20 Opublikował: Admin2

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.