Parafia Stawiski

Avatar główny

Młodzi medaliści ze Stawisk

Młodzi medaliści ze Stawisk
Fot. 4lomza.pl

10 sierpnia br. podczas rozgrywanej w Łodzi Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dwoje absolwentów Gimnazjum w Stawiskach - Magdalena Górska (trzecia z lewej strony) i Grzegorz Sokołowski (czwarty z lewej strony) reprezentując LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA zdobyło brązowe medale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegach sztafetowych 4 x 400 m.

Dla Grześka jest to już czwarty medal zdobyty w tym roku, gdyż wcześniej zdobył trzy medale podczas Finału Wojewódzkiego Gimnazjady Lekkoatletycznej w Białymstoku, na której to reprezentował Gimnazjum w Stawiskach.

Więcej informacji na:

2015-08-14 07:52 Opublikował: Cezary Nerkowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.