Parafia Stawiski

Avatar główny

Spotkanie Samorządowców z Wojewodą Podlaskim

I Gminne Forum Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Społecznych zorganizowane 15 marca br. stało się dobrą okazją do spotkania Wojewody Podlaskiego Andrzeja Meyer z samorządowcami z terenu powiatu kolneńskiego. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miejskim w Stawiskach, gospodarzem był Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski.

W debacie samorządowej uczestniczyli m.in.: Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego Mieczysław Bagiński,  Starosta Kolneński Stanisław Wiszowaty, Przewodniczący Rady Powiatu Kolneńskiego Andrzej Mieczkowski, Burmistrz Kolna Andrzej Duda, Wójt Gminy Kolno Józef Wiśniewski, Wójt Gminy Mały Płock Józef Dymerski, Wójt Gminy Turośl Piotr Niedbała, Przewodniczący Rady Miejskiej w Stawiskach Józef Zalewski.

W czasie spotkania poruszane były kwestie remontów i napraw bieżących dróg publicznych na terenie powiatu kolneńskiego. Samorządowcy zwrócili szczególną uwagę na konieczność naprawy drogi wojewódzkiej nr 647 (Stawiski-Kolno). Wojewoda przedstawił założenia dotyczące projektu ministerialnego Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Na spotkaniu poruszane były tematy dotyczące ogólnej współpracy urzędów gminnych i powiatowych z Podlaskim Urzędem Wojewódzkim.

2015-03-16 15:24 Opublikował: Cezary Nerkowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.