Parafia Stawiski

Avatar główny

„Zdrowie? Ogarniam to!” – konkurs

Celem Konkursu jest zaangażowanie dzieci i młodzieży w współtworzenie kampanii społecznych na rzecz szkolnej i lokalnej społeczności, w tym swoich rówieśników z wykorzystaniem ich pasji, zainteresowań i umiejętności, a przez to rozpowszechnianie wiedzy wśród uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych na temat zdrowego stylu życia i jego wpływu na rozwój chorób nowotworowych.

Tematem Konkursu jest promocja zdrowego stylu życia i jego pozytywnego wpływu na funkcjonowanie organizmu i stan zdrowia. „Zdrowa” dieta, aktywność fizyczna, unikanie używek to klucze do długiego życia! Pokażcie co należy zrobić, aby właściwie dbać o zdrowie od najmłodszych lat.

Konkurs trwa do dnia 29 lutego 2024 r. do godziny 23:59. Rozstrzygnięcie Konkursu i ogłoszenie jego wyników nastąpi w dniu 5 marca 2024 r. Wyniki będą ogłoszone na stronie internetowej planujedlugiezycie.pl oraz w mediach społecznościowych Organizatora na: Facebooku, X (dawniej Twitter) i Instagramie.

Zachęcamy do udziału w Konkursie, czekają na Was NAGRODY 😊

2024-01-09 11:29 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.