Parafia Stawiski

Avatar główny

Hobby

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach:

Gdy masz hobby, spełniają się marzenia.....

Paweł woła: to przyjemność!

Ania krzyczy: to zabawa!

A my wszyscy się zgadzamy:

HOBBY TO WSPANIAŁA SPRAWA!

Zainteresowania są bardzo ważne i potrzebne w życiu każdego człowieka – tego małego i tego całkiem dużego. Dzięki nim się rozwijamy i spełniamy nasze ukryte marzenia, a także zapominamy przy nich o przykrościach dnia codziennego, o tym, co nas boli.

Uczniowie klas IV – VI Szkoły Podstawowej w Stawiskach przygotowali wystawę prezentującą ich zainteresowania. Oprócz przyniesionych eksponatów, które od lat pieczołowicie zbierają i które bardzo dużo dla nich znaczą, chętni uczniowie wypowiedzieli się również pisemnie o swoich zainteresowaniach. Z ich wypowiedzi wynika, że nie ma nic przyjemniejszego niż rozwijanie własnych zainteresowań.

Wykonanie tej wystawki miało na celu uzmysłowienie uczniom, którzy nie odkryli w sobie jeszcze żadnej pasji, że zainteresowania są bardzo ważne i potrzebne każdemu człowiekowi. Dostarczają każdemu wiele radości i przyjemności połączonych z relaksem i wypoczynkiem.

Wakacje, to dobry czas na odkrywanie swoich zainteresowań!

Szkolny koordynator kampanii – Elżbieta Karwowska

2010-07-27 08:39 Opublikował: Przemysław Wesołowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.