Parafia Stawiski

Avatar główny

Inicjatywa Społeczna Roku - konkurs

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszam Państwa do przedstawienia nominacji organizacji pozarządowych do kolejnej edycji konkursu Inicjatywa Społeczna Roku

Ideą konkursu jest uhonorowanie tytułem Laureata i wyróżnieniami najlepszych inicjatyw organizacji pozarządowych z ostatniego roku, a także – a może przede wszystkim – promocja działalności III sektora, działań dla rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Konkurs jest okazją do zaprezentowania swojej działalności i nawiązania kontaktu z administracją Wojewody. Jest otwarty dla wszystkich organizacji, w tym wszystkich małych stowarzyszeń itp., działających w środowiskach lokalnych poza stolicą województwa i innymi dużymi miastami.

Procedura zgłoszenia inicjatywy jest bardzo prosta i może to zrobić każdy, zarówno zainteresowana organizacja pozarządowa, instytucja publiczna, jak i osoba prywatna. Zgłoszenia w 4 kategoriach można zgłaszać do 27 maja br. Konkurs przeznaczony jest dla organizacji z województwa podlaskiego.

Zgłoszeń najlepiej dokonywać wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres: inicjatywaspoleczna@bialystok.uw.gov.pl

Szczegółowe informacje, zasady i tryb zgłaszania inicjatyw, oraz regulamin konkursu można znaleźć po adresem: http://www.bialystok.uw.gov.pl

Regulamin i formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

 

Z wyrazami szacunku

Tomasz Madras

Pełnomocnik Wojewody Podlaskiego
ds. społeczeństwa obywatelskiego

Załączniki

  1. Formularz zgłoszeniowy
  2. Regulamin konkursu
2019-05-13 08:25 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.