Parafia Stawiski

Avatar główny

Zaproszenie na VIII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

Szanowni Państwo,

Już we wrześniu (8-9.09.2017 r.) odbędzie się VIII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, które jest świętem wszystkich inicjatyw obywatelskich w naszym kraju. Podczas OFIP-u, Uniwersytet Warszawski stanie się miejscem spotkań, podsumowań i wymiany doświadczeń.

W 2017 roku osią dyskusji będą dwa słowa - wolność i wartości. To one idealnie oddają istotę działań obywatelskich, które opierają się na możliwości podejmowania działań, uprawnieniach do zaangażowania się i partycypacji, a także na wyznawanych wartościach, które skłaniają człowieka do aktywności. W tym roku chcemy poddać pod dyskusję nie tylko to jak działać skutecznie, ale też to, po co działamy.

Zapraszamy do dyskusji! Nie może zabraknąć waszego głosu! Na stronie internetowej dostępny jest pełny PROGRAM wydarzenia.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Forum Inicjatyw Pozarządowych. Rejestrować się można do 31 lipca br. poprzez FORMULARZ UCZESTNIKA.
Informacje dot. warunków uczestnictwa znajdują się w STREFIE UCZESTNIKA.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji i dzielenia się informacją o organizacji OFIP.

Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Wójcicka

2017-07-07 12:14 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.