Parafia Stawiski

Avatar główny

Zaproszenie na Podlaską Konferencję "Równać Szanse" - Białystok, 13 czerwca 2017

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA" i Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zapraszają na Podlaską Konferencję "Równać Szanse", która odbędzie się 13 czerwca 2017 w godz. 10:00 - 15:30 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, przy ul. Wyszyńskiego 1.

Celem Konferencji jest promocja Programu Równać Szanse, jego założeń, filozofii działania, prowadzonych konkursów oraz publikacji wydawanych w ramach Programu. Konferencja ma na celu promowanie najlepszych projektów zrealizowanych w ramach Programu w woj. podlaskim, wzajemną wymianę doświadczeń i inspirację dla organizacji pracujących z młodzieżą w woj. podlaskim. Podczas konferencji odbędą się prezentacje projektów, debata z udziałem ekspertów, warsztaty i dyskusje.

Na konferencji opowiemy na czym polega program Równać Szanse, jak przygotować poprawnie wniosek do konkursu, kto może wspierać działania młodzieży w najbliższym otoczeniu oraz pokażemy przykłady zrealizowanych projektów, w tym także projektów modelowych. Na konferencję zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, bibliotek publicznych, ośrodków kultury i innych instytucji pracujących z młodzieżą, mających siedzibę w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców.

Aby zapisać się na konferencję, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Szczegóły znajdują się na stronie www.stopa.org.pl

2017-06-09 10:52 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.