Parafia Stawiski

Avatar główny

Konsultacje dotyczące lokalizacji masztu w ramach projektu "Pod Biało - Czerwoną"

W 2020 roku gmina Stawiski dołączyła do projektu "Pod biało-czerwoną". Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla wszystkich gmin w Polsce, których mieszkańcy dołączą do projektu. Mieszkańcy gminy Stawiski aktywnie włączyli się w głosowanie, dzięki czemu nasza gmina zakwalifikowała się do pełnej realizacji inicjatywy.

Tym razem prosimy mieszkańców o włączenie się w proces wyboru lokalizacji montażu masztu flagowego. Proponowana lokalizacja to: Park w Stawiskach. Zapraszamy do wypełnienia ankiety konsultacyjnej i odesłanie jej na adres email: sekretariat@stawiski.pl lub dostarczenia w wersji papierowej do Urzędu Miejskiego w Stawiskach (pokój nr 3).

Głosować można do poniedziałku, 7 marca 2022 r. do godz. 16.00.

Załączniki

  1. Formularz
2022-03-01 15:44 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.