Parafia Stawiski

Avatar główny

Zaproszenie na Happening 2

"Konsultacje dokumentów planistycznych w podlaskich gminach – edycja II"
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

HAPPENING DOT. PRZYSZŁEGO ZAGOSPODAROWANIA TERENU

11 października 2020 r. (niedziela) w Parku w Stawiskach 
podczas "koncertu na 100-lecie Jana Pawła II" o godz. 13:00

BURMISTRZ STAWISK

zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Stawiski oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zmiany przeznaczenia działek położonych w obrębie miejscowości Stawiski pod zabudowę usługową i mieszkaniową jednorodzinną oraz w obrębie miejscowości Jurzec Włościański, Rogale, Zabiele, Budy Stawiskie pod powierzchnię eksploatacyjną kruszywa naturalnego

WEŹ UDZIAŁ W DYSKUSJI...

Jako uczestnik konsultacji opiniujesz i wpływasz
na przyszłość naszej gminy!

Cele konsultacji to:

  • poznanie wszystkich argumentów dotyczących przyszłego zagospodarowania terenu,
  • wypracowanie pożądanej struktury terenu, czyli wyznaczenia terenów przeznaczonych pod zabudowę usługową i mieszkaniową jednorodzinną oraz pod kopalnię kruszywa naturalnego.

UWAGA: W celu umożliwienia uczestnictwa w konsultacjach osobom o szczególnych potrzebach, w tym osobom niepełnosprawnym, zapewniony zostanie bezpłatny transport. Osoby zainteresowanym transportem proszone są o dokonywanie zgłoszeń telefonicznie na nr 86 278 52 21 lub na e-mail: sekretariat@stawiski.pl do dnia 9 października do godz. 16:00.

2020-10-06 16:37 Opublikował: Iwona Niedźwiedzka

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.