Parafia Stawiski

Avatar główny

Piąty numer Nowiny Stawiskowskiej dostępny do pobrania

Kolejny numer Nowiny Stawiskowskiej został udostępniony do pobrania. Przedstawia zbiór najciekawszych wydarzeń z gminy Stawiski, mających miejsce w 3. kwartale 2017 roku.

Dla Państwa wygody czwarty numer opublikowany został w formie rozkładówek i pojedynczych stron. Aby uniknąć kłopotów z wyświetleniem, sugerujemy pobrać plik z gazetką na dysk twardy komputera (do poprawnego wyświetlania potrzebny będzie jeden z darmowych czytników plików pdf, np. Adobe Reader, Foxit Reader).

Dziękujemy za słowa uznania, ale jeszcze bardziej doceniamy słowa krytyki. Dzięki niej poziom pisanych artykułów kwartalnika ciągle się podnosi.

Miłej lektury

Redakcja Nowiny Stawiskowskiej

Załączniki

  1. Gazetka gminna numer 3/2017
  2. Gazetka gminna numer 3/2017 - rozkładówka
2017-11-10 14:50 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.