Parafia Stawiski

Avatar główny

Burmistrz Stawisk uczestniczy w Zgromadzeniu Ogólnym Związku Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego

Trudnych rozmów samorządowych ciąg dalszy…

9 lutego br. w Ciechanowcu odbyło się XX Zgromadzenie Ogólne Związku Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele administracji rządowej z Wojewodą Podlaskim Bohdanem Paszkowskim na czele, Marszałkowie Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński i Maciej Żywno, członek Zarządu Województw podlaskiego Bogdan Dyjuk, a także Przewodniczący Zarządu ZGWWP Mirosław Lech oraz burmistrzowie i wójtowie z województwa podlaskiego.

Dla wielu samorządowców, zebranych tego dnia w Ciechanowcu, najważniejszym punktem obrad okazała się debata dotycząca aktualnej sytuacji samorządów gminnych, wprowadzanych, planowanych i zapowiadanych zmian aktów prawnych dotyczących ich funkcjonowania oraz temat reformy oświaty i związana z nim likwidacja gimnazjum pociągająca za sobą niemałe problemy organizacyjne i finansowe dla wielu gmin województwa podlaskiego.

Gminę Stawiski podczas konferencji w Ciechanowcu reprezentował Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski.

2017-02-21 14:14 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.