Parafia Stawiski

Avatar główny

Ferie w Gminie Stawiski

Ferie zimowe, czyli dwutygodniowy odpoczynek od obowiązków szkolnych, przebiegł w naszej gminie wyjątkowo. Oferta zajęć, szczególnie dla naszych najmłodszych pociech, była niezwykle bogata.

Pierwszy tydzień upłynął pod znakiem zajęć organizowanych przez Parafię pw. św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach. Dzieci wzięły udział w szeregu zajęć o charakterze kulturalnym, sportowym a nawet kulinarnym. Punktem kulminacyjnym był wyjazd uczestników na lodowisko do Białegostoku. Półkolonie odbyły się pod hasłem „Być wolnym człowiekiem” i zostały dofinansowane przez Gminę Stawiski.

W drugim tygodniu dzieci mogły skorzystać z oferty przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach. Oprócz spotkania z policjantami, na którym zostały omówione aspekty bezpiecznego spędzania ferii zimowych w Gminie Stawiski, nie zabrakło również gier sportowych, zajęć artystycznych i kulinarnych. Zebrani mieli przyjemność skosztować także gorącej kiełbaski prosto z ogniska zagrzewającej do dalszej aktywności na świeżym powietrzu.

GOKIS w Stawiskach przewidział również dodatkowe atrakcje. Jedną z nich był wyjazd do kina na bajkę Zakwakani. W świetlicy Koła Gospodyń Wiejskich w Dzierzbi odbył się natomiast pokaz zabiegów kosmetycznych połączony z ćwiczeniami propagującymi aktywność wśród najmłodszych.

Podsumowaniem bogatego i ciekawego programu ferii zimowych 2017 był bal karnawałowy, który odbył się w Sali GOKIS w Stawiskach.

Relacja z zajęć prowadzonych podczas ferii znajduje się tutaj i tutaj

2017-02-21 14:04 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.