Parafia Stawiski

Avatar główny

Akcja „Dzielnicowy bliżej nas” w gminie Stawiski c.d.

Akcja Dzielnicowy bliżej nas Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na terenie Gminy Stawiski trwa.

Założeniem programu jest wzmocnienie roli dzielnicowego i wyjście policjantów zza biurek. Ma na celu zacieśnienie współpracy ze społeczeństwem, aby działania mundurowych były jak najbardziej skuteczne i dostosowane do wymagań mieszkańców.

W związku z tym w ramach akcji, 4 stycznia br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach odbyło się kolejne spotkanie, które poprowadzili dzielnicowy Stawisk oraz funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie. Przeznaczone było dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Stawiski.

Pogadanka miała na celu omówienie i wyjaśnienie narzędzia, jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń. Poruszono również inne aspekty bezpieczeństwa w Gminie Stawiski.

Więcej zdjęć jest dostępne tutaj

2017-01-10 14:55 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.