Parafia Stawiski

Avatar główny

Młodzież ze Stawisk prezentuje umiejętności taekwondo w ramach „Korea Day” w Szczuczynie

Młodzież ze Stawisk prezentuje umiejętności taekwondo w ramach „Korea Day” w Szczuczynie
„Feel Korea! - MDK Szczuczyn

23 września br. w Bibliotece Miejskiej Szczuczynie odbył się „Korea Day” – Dzień Kultury Koreańskiej.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Burmistrza Szczuczyna Artura Kuczyńskiego, Bibliotekę Miejską w Szczuczynie oraz Centrum Kultury Ambasady Republiki Korei w Warszawie. Uczestniczyli w nim m. in. pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach.

Wydarzenie zainaugurowane zostało pokazem Taekwondo zaprezentowanym przez młodzież z gminy Stawiski – członków Klubu Sportowego Taekwondo WTF Gmina Stawiski doskonalącym swoje umiejętności pod kierunkiem trenera Paolo Cezarego Millera w GOKIS w Stawiskach. W ramach prezentacji karatecy zaprosili do wspólnych ćwiczeń sześcioro dzieci z widowni.

Następnie zebrani udali się na warsztaty kultury koreańskiej, które zostały poprowadzone przez Dyrektora Centrum Kultury Ambasady Republiki Korei w Warszawie p. Hyun-jun Kim. Dowiedzieli się m. in. jak pisać imiona po koreańsku, poznali tradycyjne, koreańskie gry i zabawy.

2016-09-30 15:44 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.