Parafia Stawiski

Avatar główny

Tropikalny weekend w całej Polsce

Na nadchodzący weekend, na terenie całego kraju, prognozowane są temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza. Pragnąc ulżyć mieszkańcom naszej miejscowości oraz ogólnie wszystkim spragnionym ochłody Burmistrz Stawisk wraz ze strażakami z OSP w Stawiskach zapraszają do miejskiego parku. Rzeczoną ochłodę zapewni nie tylko naturalny cień rzucany przez rosnące w parku drzewa ale również, zasilana z pobliskiego hydrantu, kurtyna wodna użytkowana na co dzień przez strażaków przy gaszeniu pożarów.

Urządzenie to tworzy swoisty „wodny parasol”, z którym można wejść w bezpośredni kontakt – ostrzegamy jednak – woda z hydrantu jest bardzo zimna. Dla mniej wymagających wystarczy przebywanie w okolicy samej kurtyny gdyż niesiona wiatrem wodna bryza już sama w sobie orzeźwia i schładza.

2015-07-03 12:44 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: UM

Copyright © 2009-2021 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.