Parafia Stawiski

Avatar główny

Dofinansowanie z programu "Bocian" na elektrownie oparte o systemy fotowoltaiczne

Chcesz zbudować elektrownie opartą o systemy fotowoltaiczne? BOCIAN jest dla Ciebie.

Od 17 kwietnia ruszył priorytetowy program „Wspieranie rozproszonych, odnawialnych źródeł energii" Nabór wniosków o dofinansowanie z programu "Bocian" mogą starać się Przedsiębiorcy podejmujący realizację przedsięwzięć, których celem jest ograniczenie lub uniknięcie emisji CO2 poprzez zwiększenie produkcji energii z instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Dofinansowanie jest udzielane w formie pożyczki do 85% kosztów kwalifikowanych. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 40 mln zł. Pożyczka na warunkach preferencyjnych jest oprocentowana nie mniej niż 2% w skali roku.

Program BOCIAN realizowany będzie w latach 2015 - 2023, przy czym zobowiązania rozumiane jako podpisywanie umów podejmowane będą do 2020 r., a środki wydatkowane będą do 2023 r.

Wartość alokacji dla całego programu priorytetowego „Bocian" wynosi do 570 mln zł.

Więcej informacji na:
http://www.pompyciepla.center

2015-04-20 08:21 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Organizatorzy

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.