Parafia Stawiski

Avatar główny

OGŁOSZENIE WS. SUSZY

(dot. powołania przez Wojewodę Podlaskiego komisji ds. oszacowania strat na obszarach dotkniętych suszą na terenie Gminy Stawiski)

 

 

Stawiski, dnia 14 czerwca 2024 roku

OGŁOSZENIE

Na wniosek Burmistrza Stawisk Agnieszki Rutkowskiej, Wojewoda Podlaski w dniu 13 czerwca 2024 roku powołał komisję ds. oszacowania strat na obszarach dotkniętych suszą na terenie Gminy Stawiski.

W związku z powyższym, zainteresowani poszkodowani rolnicy mogą złożyć pisemny wniosek w Urzędzie Miejskim w Stawiskach o dodatkowe oszacowanie szkód przez komisję gminną.

Podstawą oszacowania szkód spowodowanych przez suszę w gospodarstwie rolnym jest złożenie przez poszkodowanego producenta rolnego wniosku za pośrednictwem aplikacji "Zgłoś suszę rolniczą”. Złożenie ww. wniosku jest niezbędne do uzyskania w późniejszym czasie protokołu lub kalkulacji strat wygenerowanych automatycznie przez aplikację.

2024-06-14 13:29 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.