Parafia Stawiski

Avatar główny

Dzień Seniora w Stawiskach

„Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu. Wszystkiego najlepszego Kochani!” – tort z takim napisem to jedna z niespodzianek przygotowanych na Światowy Dzień Seniora w Stawiskach. 14 listopada w Klubie Seniora z jego członkami spotkała się Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk.

- To święto to idealna okazja, aby wyrazić naszą głęboką wdzięczność za Wasz życiowy dorobek, za Waszą mądrość, za Waszą ważną rolę w życiu rodziny i za to, że jesteście nieodłączną częścią naszej społeczności - mówiła Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk.

Spotkanie przy słodkościach: torcie i pączkach, było okazją nie tylko do serdecznych życzeń, ale też integracji i rozmów, jak również do wręczenia drobnych upominków: ekologicznej herbatki czy gadżetów związanych z programem Senior +.

Atmosferę tego radosnego spotkania udało się zatrzymać w kadrze, zachęcamy do obejrzenia fotogalerii.

W załączeniu życzenia Burmistrz Stawisk Agnieszki Rutkowskiej.

Załączniki

  1. Życzenia Burmistrz Stawisk z okazji Dnia Seniora
2023-11-14 11:09 Opublikował: Ewelina Pulwin

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.