Parafia Stawiski

Avatar główny

Stowarzyszenie LGD "Kraina Mlekiem Płynąca" zaprasza na spotkanie informacyjne

W związku z realizacją projektu współpracy pn. „Wioski tematyczne i zagrody edukacyjne narzędziem aktywizacji społeczności lokalnej” w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" serdecznie zapraszamy mieszkańców obszaru LGD, liderów, sołtysów, KGW, właścicieli gospodarstw rolnych i agroturystycznych na spotkanie informacyjne na temat zakładania i funkcjonowania wiosek tematycznych oraz zagród edukacyjnych. Będzie ono miało na celu poinformowanie uczestników o wioskach tematycznych i zagrodach edukacyjnych, korzyściach z ich posiadania oraz zachęcać będzie do włączenia się do projektu.

Spotkanie odbędzie się we wtorek:

27 czerwca 2023 r. o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Turośli, ul. Akacjowa 2
oraz
27 czerwca 2023 r. o godz. 13.15 w Centrum Aktywności Lokalnej w Małym Płocku, ul. Ciborowskiego 36

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej (do pobrania poniżej) na adres: biuro@krainamlekieplynaca.pl lub dostarczenie do biura LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” z siedzibą w Małym Płocku, ul. Krótka 15, w terminie do 23.06.2023 r.

Prosimy o dopisanie preferowanego miejsca spotkania.

2023-06-19 15:31 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.