Parafia Stawiski

Avatar główny

Spotkanie autorskie w Klubie Seniora w Stawiskach

  • Spotkanie autorskie w Klubie Seniora w Stawiskach
  • Spotkanie autorskie w Klubie Seniora w Stawiskach

25 marca w Klubie Seniora w Stawiskach odbyło się spotkanie autorskie z Anną Rybakiewicz, prawniczką, która postanowiła zrealizować swoje marzenie o zostaniu pisarką. Była to okazja dla zainteresowanych, by poznać bliżej autorkę dwóch powieści: „Złodziejka listów” oraz „Lekarka nazistów”.

Pani Anna opowiadała o swojej drodze do pisarstwa, o pracy nad najnowszą, wydaną niedawno powieścią „Lekarka nazistów” i motywacji do pisania. Uczestnicy spotkania mogli kupić najnowszą powieść i zdobyć autograf autorki.

Spotkanie z Anną Rybakiewicz było niezwykle inspirujące i wartościowe dla wszystkich uczestników. W podziękowaniu autorka otrzymała bukiet kwiatów z rąk pani Grażyny Kamionowskiej Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach.

Wszystkich, którzy nie mają jeszcze „Lekarki nazistów”, a chcieliby tę powieść przeczytać zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej w Stawiskach przy ul. Polowej 26.

FOTOGALERIA ze SPOTKANIA

2023-03-25 18:21 Opublikował: Admin2

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.