Parafia Stawiski

Avatar główny

Mieszkańcy Gminy Stawiski hojnie wsparli akcję pomocy chorej mamie dwójki dzieci...

Mieszkańcy Gminy Stawiski hojnie wsparli akcję pomocy chorej mamie dwójki dzieci...
Fot. Przemysław Niedźwiedzki

Palmy wielkanocne, świąteczne stroiki, koronkowe pisanki, chleb na zakwasie, ciasta czy pyszne dania można było zdobyć na Wielkanocnym Kiermaszu Charytatywnym 26 marca w Stawiskach. Nie zawiedli organizatorzy, którzy przygotowali tak atrakcyjny i pyszny asortyment, nie zawiedli też mieszkańcy nie tylko Stawisk, ale również z terenu gminy wykupując wszystko, dzięki czemu na pomoc Pani Kasi Jankowskiej udało się zebrać ponad 10 tys. zł.

 – Z głębi serca dziękuję Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu oraz każdej osobie, która wsparła naszą charytatywną akcję – mówi Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk. - Zebrana kwota jest ogromna, ale potrzeby jeszcze większe, więc kto nie zdążył lub nie mógł dziś być na kiermaszu, to może jeszcze pomóc Pani Kasi poprzez wpłatę na zorganizowaną na ten cel zrzutkę.

Pani Kasia Jankowska, młoda mama dwójki dzieci, choruje na nowotwór przysadki mózgowej i wiele innych schorzeń. Potrzebuje środków na leczenie. Bez wsparcia ludzi o wielkich sercach nie stać jej na kurację, której miesięczny koszt jest naprawdę bardzo wysoki.

W akcję pomocy potrzebującej mieszkance Stawisk organizując charytatywny kiermasz włączyli się: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach, Koła Gospodyń Wiejskich z Rostek, Dzięgiel, Wysokiego Małego, Dzierzbi i Porytego, Klub Seniora ze Stawisk, druhny i druhowie z OSP Stawiski oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej w Porytem.

Pomóc Pani Kasi można również wpłacając pieniądze na: ZRZUTKA.PL

 

FOTOGLERIA z KIERMASZU

2023-03-26 17:18 Opublikował: Admin2

Copyright © 2009-2024 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.