Parafia Stawiski

Avatar główny

Gmina Stawiski skuteczna w pozyskiwaniu pieniędzy na inwestycje

  • Gmina Stawiski skuteczna w pozyskiwaniu pieniędzy na inwestycje
  • Gmina Stawiski skuteczna w pozyskiwaniu pieniędzy na inwestycje

Gmina Stawiski pozyskała kolejne ponad 3,5 mln zł. Dotacja pochodzi z trzeciej edycji Programu Inwestycji Strategicznych skierowanej do gmin, w których funkcjonowały PGR-y. Jak podkreśla Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk to bardzo ważne rządowe wsparcie, bez którego modernizacja drogi na podworskim terenie w Stawiskach byłaby niemożliwa.

Dotacje w ramach tej edycji Programu w powiecie kolneńskim otrzymały w sumie cztery gminy i powiat kolneński. Wśród gmin najwięcej pieniędzy na zrealizowanie inwestycji dostaną właśnie Stawiski. I to w Stawiskach, na drodze przeznaczonej do przebudowy, 15 lipca odbyła się konferencja prasowa z udziałem samorządowców i Pana Kazimierza Gwiazdowskiego Posła na Sejm RP, który mówił o potrzebie wspierania w rozwoju właśnie takich popegeerowskich terenów.

Relacja z wydarzenia ukazała się w TVP# Białystok w programie Obiektyw i jest dostępna TUTAJ:

Obiektyw w TVP3 Białystok  oraz informacja na stronie TVP Białystok

2022-07-16 07:18 Opublikował: Admin2

Copyright © 2009-2023 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.