Parafia Stawiski

Avatar główny

Przebudowa drogi Stawiski – Jurzec Włościański - od 1 czerwca 2022 roku ruch zostanie zamknięty!

INFORMACJA
BURMISTRZA STAWISK

W związku z rozpoczęciem przebudowy drogi Stawiski – Jurzec Włościański informuję, iż od 1 czerwca 2022 roku, zamknięty zostanie ruch na odcinku pomiędzy zjazdem na ul. Smolniki do skrzyżowania z drogą do miejscowości Rostki. Nawierzchnia drogi zostanie całkowicie rozebrana, jednocześnie będą wykonywane przepusty na całej szerokości drogi. W związku z tym brak będzie możliwości przejazdu.

Objazd zamkniętego odcinka odbywać się będzie zgodnie z czasową organizacją ruchu, która dostępna będzie na stronie internetowej Gminy Stawiski oraz w Urzędzie Miejskim w Stawiskach od dnia 1 czerwca 2022 roku.

Za utrudnienia przepraszamy

Agnieszka Rutkowska
BURMISTRZ STAWISK

 

Załączniki

  1. Mapa objazdu
2022-05-27 11:46 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.