Parafia Stawiski

Avatar główny

Na pomoc Ukrainie

W najbliższą niedzielę, tj. 27 lutego 2022 roku przed kościołem Caritas przeprowadzi zbiórkę ofiar do puszek na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy.

 

W związku z dramatycznymi wydarzeniami na Ukrainie
Szkoła Podstawowa w Stawiskach z Filią w Jurcu Szlacheckim
oraz Parafia św. Antoniego Padewskiego w Stawiskach
organizuje od dzisiaj do odwołania zbiórkę dla uchodźców
z terenów objętych wojną.

Prosimdostarczaninajpotrzebniejszycrzeczy:

  • Koce, śpiwory, maty do spania, materace, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty i szczoteczki do zębów, grzebienie i szczotki do włosów, bielizna damska, męska i dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki.
  • Żywność: woda, mleko modyfikowane, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, żywność o długim okresie przydatności do spożycia, żywność puszkowana, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, makarony, płatki, i płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece.
  • Zestawy medyczne.

Miejsczbiórki:

Szkoła Podstawowa w Stawiskach (uczniowie w klasach);
SP Filia Jurzec (uczniowie w klasach);

Kaplica św. Fortunata codziennie po porannej Mszy Św.
do godz. 9.00, a w niedzielę po każdej Mszy Św.

Bardzdziękujemzokazaną pomo!!!

 

2022-02-27 01:52 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2021 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.