Parafia Stawiski

Avatar główny

Mobilny punkt szczepień na "Imieninach Jana z Kolna"

Informujemy, że Miasto Kolno organizuje mobilny punkt szczepień podczas festynu „Imieniny Jana z Kolna” 10 lipca 2021 r. Tego dnia będzie można się zaszczepić przeciw COVID-19 przychodząc do mobilnego punktu szczepień zlokalizowanego na Stadionie Miejskim w Kolnie, w godz. 10.00 – 20.00.


Festyn "Imieniny Jana z Kolna" rozpoczyna się o godz. 17.00. Na szczepienie zapiszemy się na miejscu, bez wcześniejszej rejestracji. Należy mieć przy sobie swój PESEL. Wszystkie niezbędne formalności pomogą załatwić nam strażnicy miejscy i pracownicy Urzędu Miasta Kolno.Przed przyjściem do punktu szczepień należy wydrukować i wypełnić kwestionariusz kwalifikacyjny (kwestionariusz będzie też dostępny na miejscu). W mobilnym punkcie szczepień w Kolnie będzie podawana jednodawkowa szczepionka Johnson & Johnson. Szczepienia wykonane zostaną przez zespół szczepiący ze Szpitala Ogólnego w Kolnie.

Jak przygotować się na szczepienie w mobilnym punkcie sczepień:

  1. Zapisujemy się na szczepienie bezpośrednio w punkcie.
  2. Przed przyjściem do punktu szczepień wydrukuj i wypełnij kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego dla osoby dorosłej przeciw COVID-19.
  3. Ustaw się w kolejce czekających przed stanowiskiem szczepień. Czekaj na polecenia osób kierujących ruchem.
  4. Wszystkie szczepione osoby powinny przekazać osobie dokonującej kwalifikacji swoje wypełnione kwestionariusze wywiadu przed szczepieniem.
  5. Osoba kwalifikująca może zadać każdemu zapisanemu na szczepienie kilka pytań odnośnie stanu zdrowia, zmierzyć temperaturę.
  6. Po zakwalifikowaniu do szczepienia zostaniesz zaszczepiony w namiocie.
  7. Zaszczepieni powinni odczekać minimum 15 minut po szczepieniu przed opuszczeniem punktu szczepień.

Akcja przeznaczona jest dla wszystkich chętnych, nie tylko mieszkańców Kolna. Zapraszamy gorąco mieszkańców naszego miasta, gmin powiatu kolneńskiego oraz osoby z innych miejscowości naszego województwa i kraju.

Wszystkich, którzy do tej pory nie przyjęli szczepionki przeciw COVID-19, zachęcamy do skorzystania z mobilnego punktu szczepień w Kolnie.

Burmistrz Miasta Kolno
Andrzej Duda

2021-07-08 12:19 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2021 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.