Parafia Stawiski

Avatar główny

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie...

Badanie opinii Mieszkańców Gminy Stawiski

 

Drodzy Mieszkańcy,

Nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą "Wiele gmin - jeden cel" i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla obszaru Partnerstwa. Punktem wyjścia dla jej przygotowania musi być solidna diagnoza, do której chciałabym zaprosić Państwa, jako najlepiej znających sytuację w naszej gminie. Dlatego proszę o wypełnienie ankiety zbierającej opinie o gminie, w której żyjecie: usługach publicznych, które zapewnia i których potrzebujecie, jej atutach i słabościach, a także rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były w niej realizowane.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do Waszych potrzeb, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie zebranych opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

BURMISTRZ STAWISK
Agnieszka Rutkowska

 

Ankieta dostępna jest TUTAJ

Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie nie powinno przekroczyć 15-20 minut.
Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu.
Ankieta będzie aktywna w dniach: 13.01.2021 – 27.01.2021.

2021-01-12 19:41 Opublikował: Iwona Niedźwiedzka

Copyright © 2009-2020 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.