Parafia Stawiski

Avatar główny

BURMISTRZ STAWISK APELUJE

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, w trosce o zdrowie Państwa i pracowników Urzędu Miejskiego w Stawiskach oraz jednostek organizacyjnych Gminy Stawiski, proszę o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Urzędzie Miejskim, Ośrodku Pomocy Społecznej oraz Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Zachęcam do tego, by wszelkie sprawy w w/w urzędach, w miarę możliwości, załatwiać telefonicznie, za pośrednictwem platformy E-PUAP bądź drogą elektroniczną na podane poniżej adresy e-mail. Proszę, aby w okresie do dnia 25 marca br. mieszkańcy osobiście przychodzili do urzędu, tylko w sytuacjach nadzwyczajnych i szczególnie skomplikowanych.

DANE KONTAKOWE:

  1. wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim w Stawiskach i jednostkach podległych
  2. adresy e –mail:
    • Urząd Miejski w Stawiskach: sekretariat@stawiski.pl.
    • Ośrodek Pomocy Społecznej w Stawiskach: opsstawiski@poczta.onet.pl
    • Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Stawiskach: zgkimstawiski@wp.pl

W miarę możliwości niezbędne opłaty, w tym podatki, proszę uiszczać poprzez przelew na indywidualne konto bankowe wskazane w decyzji podatku na rok 2020.

O wszelkich zmianach będą Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.stawiski.pl, a także tablic informacyjnych znajdujących się w każdym sołectwie.

Z góry dziękuję za zastosowanie się do mojego apelu.

BURMISTRZ STAWISK
Agnieszka Rutkowska

2020-03-12 16:59 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2020 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.