Parafia Stawiski

Avatar główny

PILNE! - zamknięte wszystkie szkoły i przedszkola

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie placówek oświatowych zostaje czasowo ograniczone, w związku z czym w szkołach i przedszkolu na terenie gminy Stawiski zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno –wychowawcze.

Przerwa w nauce ma zapobiec możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa lub innych wirusów.

Pierwsze dwa dni (czwartek i piątek, tj. 12-13 marca) to okres przejściowy, w którym nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie zajęcia opiekuńcze.

Od poniedziałku, 16 marca br. zajęcia zostają zawieszone, szkoły oraz przedszkole na terenie Gminy Stawiski będą zamknięte.

Dzięki tzw. specustawie - specjalnej ustawie dotyczącej szczególnych rozwiązań w walce z epidemią koronawirusa, rodzicom dzieci w wieku do lat 8, będzie przysługiwał dodatkowy zasiłek opiekuńczy w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola, szkoły lub klubu dziecięcego.

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/koronawirus

2020-03-11 12:05 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2020 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.