Parafia Stawiski

Avatar główny

Umowy na kolejne inwestycje drogowe podpisane

  • Umowy na kolejne inwestycje drogowe podpisane
  • Umowy na kolejne inwestycje drogowe podpisaneDroga gminna Karwowo-Zalesie
  • Umowy na kolejne inwestycje drogowe podpisaneDroga gminna, ul. Kościelna w Stawiskach
  • Umowy na kolejne inwestycje drogowe podpisaneDroga gminna, ul. Kościuszki w Stawiskach
„Przebudowa dróg gminnych w Stawiskach wraz z budową kanalizacji deszczowej” i  „Przebudowa drogi gminnej Karwowo – Zalesie” – to nazwy dwóch projektów, na realizację których umowy z wykonawcą podpisała pani Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk i pani Iwona Ofman Skarbnik.


Te drogowe inwestycje zrealizowane zostaną za kwotę 762 743,87 zł, przy dofinansowaniu w kwocie 370 470,85 zł, które Gmina Stawiski pozyskała z Funduszu Dróg Samorządowych.

W ramach projektu realizowanego w Stawiskach powstanie nie tylko asfaltowa nawierzchnia, ale też  m.in. chodniki i zjazdy z kostki brukowej oraz  kanalizacja deszczowa wraz z przyłączami do wpustów ściekowych.

Efektem przebudowy drogi gminnej Karwowo – Zalesie będzie asfaltowa nawierzchnia na odcinku o długości 460,58 m, nowe przepusty, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego i znaki pionowe.

Wykonawcą przebudowy wspomnianych dróg gminnych będzie  BIK – Projekt Sp. z o.o. z Łomży. Zakończenie inwestycji w ramach obu projektów ma nastąpić do 31 sierpnia 2020 r.

2019-11-15 14:35 Opublikował: Jarosław Laskowski

Copyright © 2009-2022 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.