Parafia Stawiski

Avatar główny

VI Przegląd Kolęd i pastorałek w GOKiS

19 stycznia br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach odbył się VI Przegląd Kolęd i Pastorałek. Dzieciaki z gminy Stawiski zaprezentowały swoje talenty w repertuarze bożonarodzeniowych utworów.

 

W wokalnych zmaganiach wzięło udział kilkudziesięciu uczestników. Zostali oni podzieleni na cztery kategorie wiekowe: do lat 6, klasy I-III SP, klasy IV – VI SP oraz klasy VII i gimnazjum. Młodych artystów oceniała komisja konkursowa w składzie: Burmistrz Stawisk Krzysztof Rafałowski, p. Marta Rafałowska, p. Ireneusz Rosołowski, a także p. Alina Pajer.

Zgromadzeni, w oczekiwaniu na końcowe wyniki, mieli okazję podziwiać występ młodzieży szkolnej, która na fletach zaprezentowała bożonarodzeniowe utwory. Prawdziwą niespodzianką okazał się mini koncert kwartetu saksofonowego z Łomży, który odegrał świąteczne kolędy, m.in. W żłobie leży, Chwała na wysokości. Na jednym z instrumentów zagrała mieszkanka gminy Stawiski Izabela Janusz.

Końcowe wyniki oraz fotorelacja znajdują się na stronie GOKiS w Stawiskach

2018-01-25 10:40 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.