Parafia Stawiski

Avatar główny

Wsparcie bibliotek na Litwie

Dzięki zaangażowaniu Burmistrza Stawisk Krzysztofa Rafałowskiego oraz Stowarzyszenia Integracyjno-Sportowego w Stawiskach przekazano książki na potrzeby bibliotek na terenie Samorządu Rejonu Wileńskiego.

 

5 stycznia br. w miejscowości Rukojnie odbyło się spotkanie delegacji z gminy Stawiski z Mer Samorządu Rejonu Wileńskiego Marią Rekść i zastępcą Wójta gminy Rukojnie Anżełą Stankiewicz. Oprócz oficjalnego przekazania książek w ramach pomocy dla tamtejszych bibliotek rozmawiano również o planowanej w przyszłości wymianie młodzieży szkolnej, a także współdziałaniu seniorów z rejonu wileńskiego i gminy Stawiski.

Książki zebrano w czasie zbiórki zorganizowanej przez Federację Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok, Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Transport woluminów na Litwę zorganizowała gmina Stawiski.

2018-01-18 14:29 Opublikował: Jarosław Laskowski
Autor treści: Bagiński Łukasz

Copyright © 2009-2019 Urząd Miejski w Stawiskach
Wykonanie Speed

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.